IVG Frozen Cherries e-liquid
De Frozen Cherries e-liquid heeft de smaak van kersen in combinatie met menthol/munt. Het is een e-liquid van het Engelse merk IVG. Verkrijgbaar met of zonder nicotine.
Samenstelling
De samenstelling van de Frozen Cherries-liquid is op basis van 50% PG en 50% VG. Hierbij staat PG voor propyleenglycol, een stof die de intensiteit van de smaak verzorgt en de kriebel in de keel (‘throat-hit’) veroorzaakt. VG staat voor plantaardige glycerine wat zorgt voor een mildere smaak en de hoeveelheid damp na verhitting van de vloeistof. Bij de e liquids van IVG is er dus een gebalanceerde verdeling tussen deze twee bestandsdelen.
Deze IVG [VAR2]-liquid is beschikbaar in de volgende nicotine-gehaltes:
- 0 mg nicotine (nicotinevrij);
- 3 mg nicotine per milliliter liquid;
- 6 mg nicotine per milliliter liquid;
- 12 mg nicotine per milliliter liquid;
- 18 mg nicotine per milliliter liquid.
Met de dropdown hierboven kunt u een keuze maken voor uw gewenste nicotine level.
Over IVG
Het merk IVG is ontstaan in het Verenigd Koninkrijk, hier worden tot op de dag van vandaag de e liquids ook geproduceerd.
De freebase lijn van IVG bestaat inclusief de [VAR2]-liquid uit 28 verschillende smaken. Naast de smaakgroep tabak heeft IVG ook liquids in de smaken van fruit, menthol, desserts en een aantal fruit/menthol combinaties. Alle e-vloeistoffen uit de lijn zijn hetzelfde geprijsd en de meeste smaken zijn ook geschikt om te gebruiken als all-day-liquid.
Naast de freebase liquids heeft IVG ook een lijn met Nic Salt. Nicotine Salt wordt onttrokken uit tabaksbladeren en heeft als eigenschap dat het de nicotine behoefte sneller bevredigd.
Meer informatie
Over e-liquids in het algemeen:
» E-liquid-informatie
Voor een overzicht van al onze, ruim 500 verschillende e-liquids:
» Slimroken e-liquids
Let op!
Dit product kan de verslavende stof nicotine bevatten. Gebruik ervan wordt afgeraden voor niet-rokers.
Artikelnummer | 420061_conf |
---|---|
Product-groep | E-liquids |
Merk | I VG |
Productlijn | Crushed Range |
Inhoud per fles | 10 ml |
Smaakgroep | Fruit / Menthol |
Specifieke smaak | Frozen Cherries |
Soort nicotine | Normaal (freebase) |
Basisverhouding | 50% PG / 50% VG |
Nicotinesterktes | 0 mg, 3 mg, 6 mg, 12 mg |
Inhalatiemethode | MTL & DTL |
Geschikt voor POD's | Ja |
TPD2-proof | Ja |
Ingrediënten | Dit product bevat Propylene Glycol (PG), Vegetable Glycerin (VG, plantaardige glycerine), nicotine (behalve 0 mg-variant) en smaakstoffen. Bepaalde ingrediënten in liquids kunnen een allergische reactie veroorzaken. Kijk voor de precieze samenstelling en allergie-details op het etiket. |